Na predaj rodinný dom, Točnica.

Zákaznícke číslo: ZK202010383
Cena: 37 900,00 €
Obec, Okres: Točnica, Lučenec
Typ: Domy, Chaty, Chalupy
Forma: Predaj
Stav: Pôvodný stav

Popis

XEMAR (xemar3@xemar.sk alebo 0911 855 199), Vám ponúka na predaj starší rodinný dom v obci Točnica. Je to veľmi pekné a tiché prostredie vhodné na rekreačnú chalupu, víkendový domček alebo aj na celoročné bývanie.

Rodinný dom je v pôvodnom stave, čo dáva novému majiteľovi široké možnosti realizácie rekonštrukcie podľa jeho vlastných predstáv. Nachádza sa na rovinatom slnečnom pozemku o rozlohe 2396 m2. Zastavaná plocha je 586 m2. Obytná plocha 85 m2.

Dom je neobývaný, suchý , postavený z nepálenej tehly. Krytina – škridla. Krov je zachovalý a ponúka možnosť dobudovania ďalších obytných priestorov. Nehnuteľnosť je napojená na verejný vodovod, elektrinu, plyn, odpady sú vyvedené trativodom. Vykurovanie plynovými gamatkami.

Dispozične pozostáva ( z 2 miestností a kuchyne).  Zadná časť je pristavená, má vlastný vchod a slúži ako komora ) ktorú je možné prerobiť na ďalšiu izbu. Z komory sa vychádza na podkrovie.

Obrovským bonusom je však široký slnečný pozemok, prístupný z dvoch strán, s dvorom a dlhou záhradou, kde je dostatok priestoru na rekreáciu, alebo aj na hospodárske využitie, prípadne na podnikateľské účely. Možnosť rozčlenenia na viac pozemkov ( investícia na stavbu ďalších rodinných domov ).

Na pozemku je samostatne stojaca stavba a šopa (dielňa/kurín). Záhrada ponúka jablone, gaštan, orechy a slivky.

Ak máte záujem o viacej informácií, prípadne o obhliadku danej nehnuteľnosti neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0911855199 alebo na xemar3@xemar.sk .

 

 

Druh domu: Rodinný dom
Forma vlastníctva: Osobná
Konštrukcia domu: Tehlová
Štandardy: RD z klasických materiálov
Celková úžitková plocha: 586 m2
Plocha obytnej časti: 85 m2
Výmera pozemku celkom: 2,396 m2
Nadzemné podlažia: 1
Počet objektov: 3
Zateplenie budovy: Nie
Internet: Nie
Káblová televízia: Nie
Terasa: Nie
Krb: Nie
Bazén: Nie
Sauna: Nie
Skleník: Nie
Zimná záhrada: Nie
Záhradný domček: Nie
Dielňa: Áno
Garáž: Nie
XEMAR 3
Telefón 1: 0911 855 199
Telefón 2: 0948 70 90 78


Partneri

Komplexné riešenie stavieb

Hypotekárny špecialista

Veľkoobchodná spoločnosť