Na prenájom lukratívny nebytový priestor v Rozadole 95 m2

Zákaznícke číslo: ZK20187468
Cena: 1 200,00 €
Obec, Okres: Bratislava-Ružinov, Bratislava II
Typ: Priestory pre obchod a služby
Forma: Prenájom
Stav: Kompletná rekonštrukcia

Popis

XEMAR (lukas.serafin@xemar.sk alebo 0903 426 309)  ponúkame  na prenájom nebytový priestor ktorý bol doposiaľ využívaný ako obchodný priestor v časti  Bratislava- Ružinov umiestnenú v polyfunkčnom komplexe Rozadol.

Je kompletne zariadený pre účely predajne v polyfunkčnom komplexe Rozadol. Celková rozloha je 95 m2, rozdelená na predajňu, zázemie-sklad a WC. Priestor je vybavený chladiacimi zariadeniami, kvalitným policovým systémom, klimatizáciou, elektronickou zabezpečovacou signalizáciou a elektronickou požiarnou signalizáciou, má samostatné merače energií. Vstup je orientovaný z Mliekarenskej ulice, s možnosťou zabezpečenia vyhradeného parkovania pre klientov.
Prenájom priestoru nie je podmienený prevádzkovaním obchodu, JE VHODNÝ NA AKÝKOĽVEK KOMERČNÝ ÚČEL v prostredí vyššej kvality – lukratívna lokalita komplex Rozadol.

Premýšľate nad predajom/prenájmom svojej nehnuteľnosti? Neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0903 426 309 alebo prostredníctvom e-mailu lukáš.serafin@xemar.sk, každý pracovný deň, víkend alebo sviatok do 21:00 hodiny.Viac nehnuteľností môžete nájsť na: www.xemar.sk

Možnost  zabezpečenia hypotekárneho úveru, prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov – spolupráca so všetkými bankami. 

Celková podlahová plocha: 95 m2
Celková redajná plocha: 95 m2
Forma vlastníctva: Osobná
Lukáš Serafín
Telefón 1: 0903 426 309


Partneri

Komplexné riešenie stavieb

Hypotekárny špecialista

Veľkoobchodná spoločnosť