Garsónka v novostavbe na predaj!!Podunajská ulica...

Zákaznícke číslo: ZK20198950
Cena: 66 999,00 €
Obec, Okres: Bratislava-Podunajské Biskupice, Bratislava II
Typ: Byty
Forma: Predaj
Stav: Novostavba

Popis

XEMAR (lukas.serafin@xemar.sk alebo 0903 426 309)Ponúkame na predaj garsónku v novostavbe- v mestskej časti Bratislava-Podunajske Biskupice.Nehnuteĺnost sa nachádza na Podunajskej ulici.

Byt má výmeru 19 m2 + 2,34 m2 pivnica. Nachádza sa na 1. poschodí 4 poschodového, zatepleného bytového domu Median House, ktorý bol daný do užívania v roku 2017. Pod bytom sa nachádzajú obchodné priestory.

V byte sú nové plastové okná, plávajúce podlahy, kúpeľňa s oknom, so sprchovacím kútom, spolu s WC (nový obklad, dlažba, sanita), kuchynská linka s dvojplatničkou, výhodou bytu je vlastné kúrenie a ohrev vody. 

 

Prečo kúpiť tento byt?

nízke mesačné náklady iba 65 euro!

murovaná pivnica 


Je to novostavba, takže máte pokoj na niekoľko rokov s prerábkou ,moderne  a utúlne prerobený byt ,idealne ako štartovací byt do života,krásne okolie,– ideálne k okamžitému nasťahovaniu Lokalita, v ktorej máte naozaj všetko, čo potrebujete Dobre riešená infraštruktúra – školy, škôlky, MHD, obchody 
, potraviny, Lesopark Vrakuňa...


  
Vstupom do bytu sa presvedčíte  o tom,  že ste očarený energiou a krásou tejto nehnuteľnosti.  
  
Celková cena nehnutelnosti je: 67.000 Eur    
  
V cene bytu je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu a v rámci ktorej pre Vás zabezpečíme:Profesionálny právny a realitný servis - vyhotovenie zmlúv a všetkých ostatných potrebných náležitostí. Katastrálny servis, bezplatné finančné a hypotekárne poradenstvo.Odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi.   
Možnost bezplatneho zabezpečenia hypotekárneho úveru za najlepších podmienok! Prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov – spolupráca so všetkými bankami.  Premýšľate nad predajom/prenájmom svojej nehnuteľnosti? Neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0903 426 309 alebo prostredníctvom e-mailu lukáš.serafin@xemar.sk, každý pracovný deň, víkend alebo sviatok do 22:00 hodiny.Viac nehnuteľností môžete nájsť na: www.xemar.sk 
  
Robíme reality lepšie ako ostatní!

Typ: Garzónka
Typ podlažia: Ostatné podlažie
Poschodie: 1 / 4
Forma vlastníctva: Osobná
Konštrukcia bytu: Tehlová
Výťah: Áno
Rok rekonštrukcie: 2017
Náklady za služby a energie: 68,00 €
Znalecký posudok: 0,00 €
Podlahová plocha: 21 m2
Internet: Áno
Káblová televízia: Áno
Balkón: Nie
Terasa: Nie
Lodžia: Nie
Pivnica: Áno
Jozef Vetter
Telefón 1: 0905 720 114


Partneri

Komplexné riešenie stavieb

Hypotekárny špecialista

Veľkoobchodná spoločnosť