Rodinný dom v starej Valaskej

Zákaznícke číslo: ZK20199494
Cena: 40 000,00 €
Obec, Okres: Valaská, Brezno
Typ: Domy, Chaty, Chalupy
Forma: Predaj
Stav: Pôvodný stav

Popis

XEMAR ( marian.kubiny@xemar.sk alebo tel. číslo 0944 985 107 ) ponúka na predaj rodinný dom v obci Valaská, okres Brezno. Stavba z roku cca 1960 je v pôvodnom stave. Jedná sa o dvojgeneračný dom z dvoma samostatnými vstupmi pre kažbú bytovú jednotku zvlášť. Prvé podlažie pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, dvoch izieb, kúpeľne s WC, komory, špajze a kotolne. Druhé podlažie pozostáva z vstupnej chodby, kuchyne, komory, troch izieb, kúpeľne s WC. Do domu je privedená voda a elektrika, plyn sa nachádza na hranici pozemku. Dom je pripojený na obecnú kanalizáciu. Ohrev vody elektrickým bojlerom, vykurovanie na tuhé palivo (drevo, uhlie). Okná pôvodné drevené, dlážky drevené v izbách a dlažba v chodbách, kuchyniach a kúpelniach. Dom je v pôvodnom veľmi zachovalom stave, stavba je suchá. Obytná plocha cca 200 m2.

Na pozemku sa nachádza hospodárska stavba využívaná ako dreváreň, senník, sklad a stajňa. 

Stavby stoja na parceliach spolu o výmere 1838 m2. Pozemok je mierne svahovitý a orientovaný na juh. 

Energetický certifikát vyhotovený nie je.

Výhodou nehnuteľnosti je dobrá poloha, príjemné prostredie, možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstách a priaznivá cena.

V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis a zabezpečenie hypotekárneho úveru prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov spolupracujúcimi so všetkými bankami na Slovensku.

Druh domu: Rodinný dom
Výmera pozemku celkom: 1,800 m2
Marián Kubíny
Telefón 1: 0944 985 107


Partneri

Komplexné riešenie stavieb

Hypotekárny špecialista

Veľkoobchodná spoločnosť